Földi Labdarúgó Bajnokság 2023

2023. 10. 25-én rendeztük meg a már hagyományosnak mondható őszi foci bajnokságunkat.

A nagy érdeklődésnek köszönhetően a rendezvényen 13 csapat és 84 tanuló vett részt, lányok – fiúk vegyesen. A 13 csapatot 3 kategóriára osztottuk, azon belül is 2 leány, 5-6. évfolyamon 7 és 7-8. évfolyamon 4 csapat szerepelt. A kisebb korosztályoknál és a lányoknál a körmérkőzések, a nagyobbaknál az egymás elleni és helyosztó mérkőzések döntötték el a végső sorrendet. Ez összesen 35 mérkőzést jelent.

Minden csapat oklevelet, csokoládét kapott, a dobogósok érmet, focis kártyát is.

A rendezvény jól sikerült. Nagy sikere van a diákok körében az ilyen sporteseményeknek, mert szeretnek versenyezni. Sportszerű, jó mérkőzéseknek lehettünk szemtanúi ahol végig kiélezett küzdelem zajlott a helyezésekért.

A végeredmény a következőképpen alakult:

• Leány:
    1. Pudingok és Tüzes Sárkányok
  • 5-6. évfolyam:
    1. PSG (6.a)
    2. Manchester United (6.b)
    3. Pálya ördögei (5.c)
    4. Vérfarkasok (6.c)
    5. Aranycsapat (5.a)
    6. Aranysasok (5.z)
    7. Oncsási Krokodilok (5.b)
  • 7-8. évfolyam: