Diákolimpia – Futsal bajnokság 2023

Diákolimpia

Futsal – Körzeti döntő

I. korcsoport

Körzeti döntőben szerepeltek az I. korcsoportos tanulóink az elmúlt két hétben, ahol az előkelő 2. helyezést értünk el az 5 résztvevő csapatból.

Ellenfeleink a téglási II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és AMI, a Bocskaikerti Németh László Általános Iskola és AMI, a Földi János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI Szilágyi Dániel Úti Tagintézménye és a hajdúsámsoni II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola csapatai voltak.

A fiúk végig sportszerűen, koncentráltan és ügyesen futballoztak a mérkőzéseken. Mindent megtettek a győzelemért. A több fordulós döntőn egyetlen iskola csapata bizonyult jobbnak nálunk – a téglási -, akiknek ezúton is gratulálunk, és sok sikert kívánunk Nekik a megyei elődöntőn.

Álló sor: Szilágyi Imre, Balog Bence, Lakatos Raul, Hortó Milán, Budai Rokkó, Halder Péter

Guggoló sor: Balogh Benjamin, Boros Rajmund, Balogh Dominik Erik, Horváth Kevin Anton